Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku wypominki on-line

Triduum Paschalne 2022

Triduum Paschalne 2022

WIELKI CZWARTEK

  • Rano nie ma Mszy Świętej.
  • O godz. 10.00 Msza Krzyżma.
  • O godz. 18.00 Msza Święta Wieczerzy Pańskiej.
    Po zakończeniu przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy
    w dolnym kościele.
  • Adoracja do godz. 22.00.

WIELKI PIĄTEK

  • Dzień Męki i Śmierci Pana Jezusa.
  • Post ścisły (trzy posiłki bezmięsne, w tym jeden do syta).
  • Czuwanie w Ciemnicy od godz. 6.30.
  • O godz. 8.00 Ciemna Jutrznia z katechezą.
  • O godz. 9.00 Droga Krzyżowa.
  • O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i rozpoczęcie nowenny przed świętem Bożego Miłosierdzia.
  • O godz. 17.00 Droga Krzyżowa w Parku Papieskim.
  • O godz. 18.00 Liturgia na cześć Męki Pańskiej i przeniesienie Pana Jezusa do Bożego Grobu.
  • Adoracja do godz. 23.00.

WIELKA SOBOTA

  • Adoracja przy Bożym Grobie od godz. 6.30 do Liturgii Wigilii Paschalnej.
  • O godz. 8.00 Ciemna Jutrznia z katechezą.
  • W godz. od 9.00 do 14.00 co pół godziny poświęcenie pokarmów wielkanocnych. Odłóżmy część z nich do koszy jako dar żywnościowy dla potrzebujących i ubogich rodzin w naszej parafii oraz jako pomoc poszkodowanym w wojnie na Ukrainie.
  • O godz. 15.00 nowenna przed świętem Bożego Miłosierdzia.

WIELKANOC

  • W sobotę o godz. 20.00 uroczysta Msza Święta Wigilii Paschalnej, na którą prosimy przynieść świece.
  • W Niedzielę Zmartwychwstania od godz. 5.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Msza Święta z procesją rezurekcyjną o godz. 6.00.
  • Pozostałe Msze Święte według porządku niedzielnego.

 

WIELKA SOBOTA - ADORACJA

Godz. 7.00–8.00

• św. Maksymiliana (R. Popek)

• św. Zofii

 

Godz. 8.00–9.00

• MB Gromnicznej

• św. Bronisławy (A. Bryda)

 

Godz. 9.00–10.00

• św. Heleny

• św. Andrzeja Boboli (T. Wierzbiński)

 

Godz. 10.00–11.00

• MB Szkaplerznej (J. Buda)

• św. Wojciecha (H. Homa)

 

Godz. 11.00–12.00

• Narodzenia NMP

• MB Bolesnej

 

Godz. 12.00–13.00

• MB Wniebowziętej

• św. Jacka (J. Lubas)

 

Godz. 13.00–14.00

• św. Józefa

• MB Częstochowskiej

Godz. 14.00–15.00

• św. Marty

• Wspólnota dla Intronizacji NSPJ

 

Godz. 15.00–16.00

• MB Śnieżnej (A. Rybka)

• św. Stanisława (K. Zdun)

 

Godz. 16.00–17.00

• św. Urszuli (D. Siwiec)

• Królowej Rodzin (M. Pecka)

• św. Anny (J. Maciołek)

 

Godz. 17.00–18.00

• MB Królowej Polski (T. Pacześniak)

• MB Różańcowej (A. Popek)

 

Godz. 18.00–19.00

• św. Barbary (M. Wierzbińska)

• św. Jadwigi (D. Marcinkiewicz)

 

Godz. 19.00–20.00

• Róża D. Mikuła

• Ruch Domowy Kościół

Powrót na górę strony