Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

BEZPIECZNA PRZYSTAŃ

BEZPIECZNA PRZYSTAŃ

Zapraszamy do włączenia się w program BEZPIECZNA PRZYSTAŃ, który jest realizowany od 27.05.2024 do 15.12.2024 roku. Głównym celem realizacji zadania publicznego BEZPIECZNA PRZYSTAŃ jest wspieranie i prowadzenie działań z zakresu profilaktyki uniwersalnej wśród dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat.

Rodzaj realizowanych zadań:

  1. zajęcia warsztatowe rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne,
  2. wyjścia kulturalne, rozwojowe, integracyjne,
  3. piknik integracyjno-sportowy.

Zadanie publiczne BEZPIECZNA PRZYSTAŃ jest realizowane głównie na terenie Parafii NSPJ w Rzeszowie oraz w miejscach, w których odbywać się będą imprezy  i wyjścia/wyjazdy okolicznościowe.

Odbiorcami programu są dzieci i młodzież w wieku 11-18 lat. Osoby zainteresowane udziałem w programie proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego [LINK] i przesłanie go na adres email: katedrarz@gmail.com lub dostarczenie na adres: Parafia Katedralna pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rzeszowie, al. Gen. Władysława Sikorskiego 21, 35-304 Rzeszów.

Osoba odpowiedzialna za nabór do programu i udzielania informacji:  ks. Paweł Wójcik, email: pawpox@o2.pl, tel. 576 132 047

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Dofinansowano do z budżetu Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie, w ramach umowy Nr 9/PU/DOT/2024 z dnia 27.05.2024.

Liczba miejsc ograniczona.

 

Powrót na górę strony