Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

07 listopada 2021

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 różaniec za zmarłych oraz zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych, którą w formie wypominków odmawiamy codziennie w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.00. Wypominki można składać także poprzez formularz elektroniczny na stronie internetowej naszej parafii. [LINK]
 3. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie Przyjaciół WSD.
 4. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Koła Misyjnego.
 5. We wtorek i w środę na godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VIII według stałego porządku.
 6. W czwartek (11 listopada) obchodzimy Święto Niepodległości. Główna Msza Święta za Ojczyznę będzie w Kościele Farnym w Rzeszowie o godz. 10.00. Msze Święte w naszej Katedrze o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Zachęcamy do wywieszenia flag narodowych przy domach i mieszkaniach. Flagi można nabyć w kancelarii parafialnej w Domu Katechetycznym i na stolikach z prasą katolicką. W tym dniu Kancelaria parafialna jest nieczynna.
 7. Także w czwartek po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się katecheza dla dorosłych i młodzieży pt. Pismo Święte w Kościele.
 8. W sobotę (13 listopada) o godz. 17.30 Różaniec fatimski połączony z wypominkami.
 9. Wspólnota Dzieła Intronizacji NSPJ zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu w nocy z soboty na niedzielę od godz. 19.00 do 7.00 oraz w niedzielę od godz. 13.00 do godz. 15.00. 
 10. Od poniedziałku do piątku w dolnym kościele jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 17.30.
 11. Zachęcamy do nabycia katedralnego kalendarza na 2022 rok. Można to zrobić po Mszach Świętych w kancelarii parafialnej w domu katechetycznym lub na stoliku za ławkami.
 12. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Szczególnie polecamy tygodnik Niedziela, w którym znajdziemy ciekawy artykuł o naszym Katedralnym Chórze Chłopięco-Męskim. Wszystkich natomiast, którzy korzystają z możliwości przyjmowania Komunii św. na dłoń zachęcamy do przeczytania artykułu na ten temat w naszej gazetce parafialnej.

   

Powrót na górę strony