Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

XXVII Niedziela Zwykła

06 października 2019

  1. Zapraszamy dzisiaj na Rzeszowską Procesję Różańcową. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na Placu Śreniawitów.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w Katedrze w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.00.
  3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Koła Misyjnego.
  4. We wtorek i środę zapraszamy młodzież z kl. VIII przygotowującą się do bierzmowania. O godz. 17.30 Różaniec, o 18.00 Msza Święta z wręczeniem modlitewników dojrzałego chrześcijanina, następnie spotkanie w grupach. Obecność obowiązkowa.
  5. W czwartek od godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Za tydzień w niedzielę 13 października przeżywać będziemy Dzień Papieski. Z tej okazji młodzież zbierać będzie fundusze na żywy pomnik św. Jana Pawła II – stypendia dla uzdolnionej młodzieży.
  7. W przyszłą niedzielę 13 października przeżywać będziemy ostatnie w tym roku uroczyste Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.40 zostaną przedstawione prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej, w intencji których sprawowana będzie Msza Święta o godz. 19.00. Po Mszy Świętej procesja z figurą Matki Bożej i relikwiami Dzieci Fatimskich, zakończona Apelem Jasnogórskim. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00. Nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 16.00.
  8. Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na rekolekcje w Zaczerniu, w dniach 11-13 października 2019 r.  Zapisy i informacje u animatorów Wspólnot. 
  9. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W kancelarii są także do nabycia kalendarze „Ewangelia na każdy dzień”.
Powrót na górę strony