Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

III NIEDZIELA ZWYKŁA

26 stycznia 2020

  1. We wtorek i w środę zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VIII na Mszę Świętą o godz. 18.00 i spotkanie wg harmonogramu poszczególnych grup.
  2. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
  3. W czwartek o godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy młodzież do Domu Katechetycznego na spotkanie Oazy.
  5. W sobotę 1 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające i różaniec. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Rodziny Radia Maryja i Apostolatu Maryjnego.
  6. W przyszłą niedzielę 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy Świętej będzie obrzęd poświęcenia gromnic. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne w diecezji rzeszowskiej. O godz. 12.00 będzie Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby połączona z obchodami Dnia Życia Konsekrowanego. O godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
  7. Rzeszowskie Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa organizują wyjazd na Jasną Górę na ogólnopolskie modlitewne nocne czuwanie. Wyjazd z parkingu przy Katedrze w sobotę 1 lutego o godz. 8.00 Powrót ok. godz. 8 rano w niedzielę. Koszt 60 zł. Zapisy u animatorów Wspólnot: tel. 720 107 327.
  8. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W dolnym kościele można jeszcze obejrzeć ruchomą szopkę z żywymi zwierzętami. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 12.00 rozlosujemy zwierzątka z szopki: 4 chomiki i 4 myszki. Chętne dzieci prosimy, by przyniosły podpisane kartki z imieniem i nazwiskiem.
Powrót na górę strony