Katechezy Przedślubne

Drukuj
Utworzono: wtorek, 04, grudzień 2018 Autor: Admin3

Zapraszamy narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński na katechezy przedślubne, które rozpoczynają się w 2-gie soboty każdego miesiąca o godz.11.00 (również na wakacjach) w budynku parafialnym.

Czas potrzebny do odbycia katechez to minimum 3 miesiące, dlatego najlepiej zgłosić się na katechezy przedślubne pół roku przed ślubem lub wcześniej.

Zaświadczenie o ukończeniu katechez przedślubnych jest ważne bezterminowo.

UWAGA:

Na katechezy przedślubne należy  zapisywać się kierując e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

W tytule e-maila proszę wpisać datę rozpoczęcia katechez. Potwierdzenie zapisu będzie drogą mailową w ciągu kilku dni roboczych.

Kontakt do Poradni Rodzinnej:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

ZAPRASZAMY

Oprócz Poradni Rodzinnej w Katedrze jest wiele Poradni w Diecezji Rzeszowskiej, które prowadzą katechezy przedślubne. Wykaz takich poradni można znaleźć na stronie: http://www.rodzina.diecezja.rzeszow.pl/index.php/katechezy-przedsulbne-i-przedmalzenskie

Również na tej stronie można się zapisać na formę rekolekcyjną w DD  Tabor, Rzeszów, ul. Połonińska 25.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 21.01.2020. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.