OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA B 9 WRZEŚNIA 2012

Drukuj
Utworzono: sobota, 08, wrzesień 2012 Autor: Bogusław Grzywacz

 

  1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na cele parafialne. Po Mszy św. będzie można ofiarą do puszek wesprzeć osoby z naszej diecezji, których mienie i dorobek życia ucierpiały na skutek ostatnich burz i nawałnic. W imieniu poszkodowanych składamy wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  2. We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Koła Misyjnego.
  3. We środę Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej. Zachęcamy do wypisywania na kartkach próśb i podziękowań, które w czasie nabożeństwa zostaną przeczytane i polecone orędownictwu Matki Bożej. Również we środę przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej, Patronki naszego miasta. Suma pontyfikalna z udziałem kilku biskupów oraz księży diecezjalnych i zakonnych odbędzie się u OO. Bernardynów o godz. 18.00.
  4. We czwartek 13 września zapraszamy na kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie, które tym razem poprowadzą parafie św. Michała Archanioła i św. Jadwigi. Zachęcamy do licznego udziału w tej szczególnej dla naszej parafii formie uczczenia  Matki Bożej.
  5. W piątek 14 września w święto Podwyższenia Krzyża Świętego zapraszamy na wieczorną Mszę św. uczestników i członków wszystkich grup i stowarzyszeń działających w naszej parafii na inaugurację nowego okresu pracy oraz na wspólną modlitwę i integrację. Niech przyjdą także osoby, które aktywnie chciały by się włączyć do życia parafii.
  6. W sobotę we wspomnienie Matki Bożej Bolesnej zapraszamy kandydatów do bierzmowania na pierwsze w tym roku spotkanie. Początek o godz. 9.00.
  7. W przyszłą niedzielę 16 września po Mszy św. o godz. 15.00 w Sali Papieskiej odbędzie się spotkanie grupy pielgrzymkowej św. Kazimierza.
  8. W dniach 16 -22 września 2012 r. będziemy w Polsce przeżywać II Tydzień Wychowania. Towarzyszyć nam będzie temat: Wychowywać...ale jak? Wychowywać do pełni człowieczeństwa.
  9. Zachęcamy jak zawsze do sięgania po prasę katolicką.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 29.10.2020. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.