XVIII Niedziela Zwykła 4.08.2019 r.

Drukuj
Utworzono: środa, 31, lipiec 2019 Autor: x.Julian W.
  1. Dzisiaj o poranku wyruszyła 42. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.  W  pielgrzymce tej udział biorą także przedstawiciele naszej parafii. Będziemy towarzyszyć im naszą modlitwą i prosimy ich o modlitwę za naszą parafię. Diecezjalne Radio Via przeprowadzać będzie codzienne relacje z trasy pielgrzymki.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, a o godz. 20.00 w naszej Katedrze odbędzie się kolejny koncert w ramach Podkarpackiego Festiwalu Organowego. Na organach zagra Andreas Cavelius. Wstęp wolny. Zapraszamy!
  3. We wtorek 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.
  4. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
  5. W czwartek od godz. 17.00 zapraszamy na wynagradzającą adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 07.07.2020. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.