XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 21.10.2018 r.

Drukuj
Utworzono: piątek, 19, październik 2018 Autor: x.Julian W.
  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny, dlatego dziś po każdej Mszy Świętej będzie możliwość złożenia do puszek ofiar na misje. W tygodniu zachęcamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych, podczas których będziemy modlić się w intencji misji i misjonarzy. 
  2. Jutro liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
  3. W czwartek od godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek spotkanie Oazy o godz. 16.30 dla dzieci z kl. IV-VI, po Mszy Świętej wieczornej dla młodzieży.
  5. Zbliża się listopad, który jest miesiącem szczególnej modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. Przez cały miesiąc będziemy w czasie wypominek modlić się w ich intencji. Kartki, na których można wpisywać imiona zmarłych (najlepiej dużymi, drukowanymi literami, w mianowniku) znajdują się na stoliku za ławkami. Należy je składać w kopertach do skrzynki znajdującej się za ławkami.
  6. W dolnym kościele trwają prace remontowe, dlatego w nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawiane w górnym kościele.
  7. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W kancelarii są do nabycia kalendarze „Ewangelia na każdy dzień”.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 21.08.2019. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.