XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 30.09.2018 r.

Drukuj
Utworzono: piątek, 28, wrzesień 2018 Autor: x.Julian W.
 1. Składka z dzisiejszej niedzieli w całej naszej diecezji przeznaczona jest na modernizację ośrodka Caritas w Myczkowcach.
 2. Od jutra rozpoczynamy październikowe nabożeństwa różańcowe. Różaniec w naszym kościele będziemy odmawiać w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.00.
 3. We wtorek i w środę spotkanie kandydatów do bierzmowania wg harmonogramu poszczególnych grup.
 4. Od wtorku 2 października rozpoczniemy w naszej parafii kurs przedmałżeński. Zapisy dokonywane będą na pierwszym spotkaniu o godz. 18.00 w sali papieskiej. Zapraszamy wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują zawarcie sakramentalnego związku małżeńskiego.
 5. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
 6. W czwartek od godz. 17.00 adoracja wynagradzająca Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek Msze Święte i okazja do spowiedzi o godz. 6.30, 7.00, po południu spowiedź od godz. 17.00, a o 18.00 Msza Święta. W tym dniu odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną.
 8. W piątek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie Oazy.
 9. W sobotę o godz. 17.30 odmówimy różaniec wynagradzający, a po Mszy Świętej spotkanie Rodziny Radia Maryja i Apostolatu Maryjnego.
 10. Także w sobotę 6 października odbędzie się parafialna pielgrzymka do Kodnia – Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podlasia, oraz do Monasteru św. Onufrego w Jabłecznej.  Wyjazd spod Katedry o godz. 5.00, powrót ok. 20.00. Koszt udziału w pielgrzymce 70 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 11. W przyszłą niedzielę 7 października podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają różaniec.
 12. Także w przyszłą niedzielę zapraszamy mieszkańców Rzeszowa, Róże Różańcowe, oraz członków stowarzyszeń, ruchów, wspólnot modlitewnych na Rzeszowską Procesję Różańcową w intencji Ojczyzny. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na Placu Śreniawitów. W związku z tym zmiana tajemnic różańcowych w naszej parafii odbędzie się w drugą niedzielę miesiąca (14 października).
 13. Rada Osiedla Zalesie zaprasza dzieci w piątek 5 października na bezpłatny wyjazd na basen do Strzyżowa. Zapisy odbędą się w poniedziałek o godz. 18.00 w budynku Domu Kultury przy ul. Wieniawskiego.
 14. Od 3 października w Rzymie obradował będzie Synod Biskupów na temat: „Młodzież, wiara i rozeznanie powołania”. Pomódlmy się w intencji dobrych owoców tego Synodu.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 20.05.2019. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.