XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 23.09.2018 r.

Drukuj
Utworzono: niedziela, 23, wrzesień 2018 Autor: x.Julian W.
  1. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie organizacyjne dla udających się w lutym na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
  2. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
  3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja wynagradzająca Najświętszego Sakramentu.
  4. 27 września w czwartek o godz. 19.00 w sali papieskiej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci z kl. III, które przystąpią do I Komunii Świętej w Katedrze.
  5. Po Mszy Świętej wieczornej w piątek zapraszamy młodzież na pierwsze spotkanie Oazy.
  6. W sobotę przypada święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Składamy przy tej okazji serdeczne życzenia imieninowe naszemu księdzu Michałowi: Bożego błogosławieństwa i obfitych łask w kapłańskiej posłudze.
  7. Składka z przyszłej niedzieli w całej naszej diecezji przeznaczona będzie na potrzeby ośrodka Caritas w Myczkowcach.
  8. Od wtorku 2 października rozpoczniemy w naszej parafii kurs przedmałżeński. Zapisy dokonywane będą na pierwszym spotkaniu o godz. 18.00 w sali papieskiej. Zapraszamy wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują zawarcie sakramentalnego związku małżeńskiego.
  9. W sobotę 6 października odbędzie się parafialna pielgrzymka do Kodnia – Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podlasia, oraz do Monasteru św. Onufrego w Jabłecznej.  Wyjazd spod Katedry o godz. 5.00, powrót ok. 20.00. Koszt pielgrzymki 70 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej. 
  10. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 20.05.2019. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.