XV NIEDZIELAZWYKŁA 15 LIPCA 2018

Drukuj
Utworzono: sobota, 14, lipiec 2018 Autor: x.Julian W.

1. W środę o godz. 17.30 Nowenna fatimska.

2. W czwartek od godz. 17.00 adoracja wynagradzająca Najświętszego Sakramentu.

3. W piątek, z racji III piątku miesiąca, zapraszamy na godz. 17.30 do dolnego kościoła na  nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego, a następnie na Mszę Świętą.

4. Również w piątek przypada 5. rocznica ingresu biskupa Jana Wątroby do Katedry Rzeszowskiej. Prośmy o potrzebne łaski dla naszego Biskupa i całej diecezji.

5. W dniach 22-29 lipca 2018 będzie obchodzony 19. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróżowanie. W związku z tym w  niedzielę 22 lipca po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców, oraz zbiórka datków na środki transportu dla misjonarzy.  Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć dobrowolną ofiarę i otrzymać plakietkę św. Krzysztofa. 

6. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Najnowszy numer Źródła poświęcony jest św. Józefowi Sebastianowi Pelczarowi, patronowi naszej diecezji.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 05.03.2021. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.