IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 11 MARCA 2018

Drukuj
Utworzono: sobota, 10, marzec 2018 Autor: x.Julian W.

1. Dzisiaj o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy również do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki i niedziele.

2. Również dzisiaj istnieje możliwość złożenia do puszek ofiary pieniężnej, jako jałmużny postnej. Po każdej Mszy św. członkowie Komisji Charytatywnej kwestują przy wyjściu z kościoła.

3. W dniu dzisiejszym, po każdej Mszy świętej przedstawiciele wspólnoty Domowego Kościoła będą wręczać zaproszenia na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w niedzielę 18 marca o godz. 17.00 w dolnym kościele. Zaproszenie kierowane jest do małżonków sakramentalnych, którzy pragną pogłębiać swoją więź z Chrystusem i ze sobą nawzajem. Domowy Kościół zaprasza również na Drogę Krzyżową, w najbliższy piątek o godz. 17.30. Rozważania pozwolą przyjrzeć się własnemu małżeństwu i relacjom rodzinnym. Serdecznie zapraszamy.

4. Dzisiaj rozpoczyna się Nowenna dziewięciu Mszy Świętych przed Uroczystością I Komunii św. Zapraszamy uczniów klas III i ich rodziców w każdą niedzielę na godz. 12.00 na Mszę Świętą, a po niej na krótką katechezę.

5. Przygotowujemy się do uroczystości św. Józefa, która przypada 19 marca. Zapraszamy codziennie na Mszę Świętą wieczorną i Nowennę ku czci tego wielkiego patrona.

6. W poniedziałek o godz. 17.30 Różaniec w intencji powołań a po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.

7. We wtorek, z racji 13 dnia miesiąca, o godz. 17.30 Różaniec fatimski i duchowe przygotowanie do 25 rocznicy koronacji figury M.B. Fatimskiej w naszej Katedrze. Po Mszy Świętej spotkanie Koła Misyjnego.

8. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy na godz. 18.00 młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (grupa ks. Krzysztofa).

9. W środę o godz. 17.30 Nowenna fatimska a następnie Msza Święta.

10. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Wynagradzająca Najświętszego Sakramentu a po niej Msza Święta.

11. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W kancelarii są również do nabycia baranki na stół wielkanocny oraz kartki świąteczne.

12. Katolickie Towarzystwo Śpiewacze Katedralny Chór Chłopięco-Męski w Rzeszowie zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku, pod numerem KRS 00 0005 0601, dzięki czemu będzie mógł nadal rozwijać swoją działalność.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 19.11.2019. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.