III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28 LUTEGO 2016

Drukuj
Utworzono: niedziela, 28, luty 2016 Autor: x.Julian W.

1. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie jak również w piątkowej Drodze Krzyżowej.

2. Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek, jako pomoc misjom (Ad Gentes). Zebrano 3260 zł.

3. W środę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne dla dzieci szkolnych ze SP nr 23. Rodziców zachęcamy, aby dopilnowali uczestnictwa swoich dzieci w tych ćwiczeniach duchowych. Porządek rekolekcji został umieszczony w gablocie i na stronie internetowej parafii.

4. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

5. W tym tygodniu wypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek Msze św. i okazja do spowiedzi o godz.: 6.30, 7.00, i 17.00. W tym dniu także odwiedzimy z posługą duszpasterską chorych.

6. W piątek Droga Krzyżowa: o godz.: 16.30 – dla dzieci; 17.30 – dla starszych, oraz o 20.00 dla młodzieży, natomiast w niedzielę dla wszystkich o godz. 6.30.

7. W pierwszą sobotę o godz. 10.00 Msza św. w ramach przeżywanego Roku Miłosierdzia, natomiast o godz. 17.30 różaniec wynagradzający a po Mszy św. wieczornej spotkanie Rodziny Radia Maryja i Apostolatu Maryjnego.

8. Za tydzień o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich zmiana tajemnic różańcowych. Serdecznie zapraszamy. 

9. W przyszłą niedzielę będzie okazja do złożenia jałmużny postnej. Po każdej Mszy św. członkowie Komisji Charytatywnej będą kwestować przy wyjściu głównym z kościoła. Złożone ofiary do puszek w Wielkim Poście wraz z ofiarami składanymi w Tygodniu Miłosierdzia i ofiarami indywidualnymi składanymi w ciągu całego roku, pozwalają na systematyczną działalność charytatywną naszej Parafii.

10. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.  W sklepiku są również do nabycia baranki na stół wielkanocny, paschałki oraz kartki świąteczne.

11. Grupa Mam zaprasza już dziś wszystkie kobiety, którym temat macierzyństwa jest bliski do udziału w tegorocznych rekolekcjach, które odbędą się w dniach 8 - 10 marca u Sióstr Serafitek przy ul. Łukasiewicza 16b w Rzeszowie. Więcej szczegółów w dzisiejszej Gazetce parafialnej.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 23.02.2020. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.